Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (127 komentářů)

Veronika, (06. 01. 2014 18:14) Reagovat
Dobrý den, chci se zeptat, zda je možné, že me od zánetu dutin bolí celá půlka hlavy, dokonce i ucho a krk? Není to ani tak bolest,. jako spíš kdyby mě nekdo píchal jehlou. Děkuji
Anna, (10. 02. 2014 07:36) Reagovat
[quote name="Veronika"]Dobrý den, chci se zeptat, zda je možné, že me od zánetu dutin bolí celá půlka hlavy, dokonce i ucho a krk? Není to ani tak bolest,. jako spíš kdyby mě nekdo píchal jehlou. Děkuji[/quote]Já myslím, že to možné je. U toho krku si nejsem až tak jistá, ale já když měla zánět dutin, tak jsem měla vystřelovací bolest. Hlava mě bolela hodně a i v uchu mi píchalo. Přeji brzké uzdravení.
Dina, (24. 02. 2014 09:20) Reagovat
[quote name="magdalena"]Dobrý den, moje dcera již asi třetí rok užívá vždy v tuto roční dobu antibiotika, protože má zánět dutin. Vždy po asi měsíci rýmy. Teď užívá antibiotika devátý den. V momentě kdy jsme začaly užívat léky, rýma nás přešla. Stále si po devíti dnech stěžuje, že ji bolí hlava. místa ve tváři má citlivá na dotek. Jak tu rýmu dostat z dutin ven? Koupily jsme ještě další léky. Sinupret a Mukonasal.Děkuji za odpověď[/quote]Účinná metoda je namáčet lokty do teplé vody a inhalovat například levanduli. Na tyto opakující se problémy mám odzkoušený Wobenzym. V tomto období je u řady lidí imunita oslabená a tělo pak přemůže kdejaká bakterie. Jiní si vychvalují hlívu, vitamín C, apod.. Myslím, že by určitě nebylo naškodu, posilovat imunitu vaší dcery pravidelně.
Aleš, (10. 03. 2014 06:41) Reagovat
Já žvejkám křen,beru b-komplex, mukosolvan a céčko a stříkám si vincentku s kapkou eukalyptu a pokuď to podchytím zavčas tak se vyhnu antibiotikům.
Simo, (11. 03. 2014 19:09) Reagovat
Dobry den, muze se jednat o zanet dutin, pokud je ryma normalni barvy, ale poboliva me hlava, trochu tvar a az k uchu na jedne strane? Navic mam par dni zvysenou teplotu. Jak lze lecit v omacich podminkach bez ATB ci navstevy lekare? Dekuji Simo
Nový příspěvek
Copyright 2006–2021 © Zánět-dutin.cz
Kontakty