Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (127 komentářů)

Kim, (12. 06. 2013 12:38) Reagovat
[quote name="Martina"]Já mám pravděpodobně také citlivější zuby. V poslední době ale hodně a projevuje se to, i když zrovna nic nejím a nepiju. Je to zhruba takový pocit, jakoby mě na ně foukal studený vítr. Nemáte někdo něco podobného? Popřípadě nevíte, jak se to dá řešit?[/quote]Mě částečně pomáhají zubní pasty na citlivější zuby, ale že by to úplně vymizelo říct nemůžu.
Marcel, (17. 06. 2013 11:20) Reagovat
[quote name="INKA"]Podle mě je málo lidí, které by neděsil zubař. Je to holt neoblíbenej doktor. Taky vždy mám hrůzu, když tam jdu, a to tam většinou chodím jen preventivní prohlídky a navíc mám výborného lékaře.[/quote]Jak koho. Když člověk lítá po doktorech se závažnějšími diagnózami, zubař ho asi neděsí.
Květa, (24. 06. 2013 11:45) Reagovat
[quote name="Růžena"]Také jsem dříve na bolest hodně užívala Saridon, ale v poslední době ten efekt už není velký. Když mě chyte bolest hlavy, nezabírá mi nic. Přemýšlím (už také delší dobu) o nějakém speciálním vyšetření. Ale komu se chce k doktoru, že?[/quote]Právě z toho důvodu užívám prášky na bolest halvy jen, když mám opravdu velkou bolest a nedaří se mi to řešit jinak. On časem opravdu člověk otupí a prášky, které mu dřív zabíraly, už nemají efekt. Na to vyšetření si pro jistotu zajděte.
Andrea, (01. 07. 2013 05:50) Reagovat
[quote name="zdenda"]Dobrý den, měl bych jeden dotaz, který mi už dlouho leží na jazyku, ale zatím jsem se nedokopal k tomu ho vyslovit. Je mi 18 let a trpím jakýmsi "zlozvykem". Před 5-6 lety, kdy jsme si do bytu pořídili dvě kočky, jsme u mě zpozorovali jakési pofrkávání, jako bývá u rýmy. Každý mi říkal: ,,Prosimtě, vysmrkej se!"...[/quote]Nejdříve mě napadlo, jestli se u vás nerozvinula nějaká forma tiku, ale jak jste uvedl, že vám něco překáží u kořene nosu, možná to přeci jen bude organickou příčinou. Zajděte si na ORL na vyšetření. Snad vám pomohou. Držím palce.
Marika, (03. 07. 2013 05:51) Reagovat
[quote name="Vilda"]Různé pasty jsou propagovány pro citlivější zuby, ale kdoví, jestli skutečně zabírají...[/quote]Záleží, jak moc jsou zuby citlivé. Já třeba mám hodně citlivé zuby a pořádně mě nepomáhá nic.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2021 © Zánět-dutin.cz
Kontakty