Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (127 komentářů)

Johana, (02. 10. 2013 04:51) Reagovat
[quote name="Vladěna"]Měla jsem doteď rýmu, téměř celou zimu. Teď mě přešla, ale cítím, že se spíš zarazila. Jako bych pořád ještě měla plný nos, akorát se nemůžu vysmrkat. U kořene nosu mě to trochu bolí. Zkouším inhalovat, ale rýma se nechce spustit. snad to odezní, nebo bych měla k lékaři?[/quote]A nemohla by to být alergická rýma? Na tu by pomohlo najít alergen a popřípadě si nechat napsat nějaké prášky na alergii. Kdyby to byla skutečně alergická rýma, měla by se řešit. Pokud se neléčí, může se z ní po čase vyklubovat astma.
Majka, (01. 11. 2013 10:46) Reagovat
[quote name="hela"]Kamarádka měla také něco z dutinami a na základě toho nebyla schopná pořádně dýchat nosem. V poslední době mám také pocit, že se mi špatně dýchá nosem, ale nevím o žádné rýmě, která by mě mohla dutiny zanést. Nebo to nesouvisí jen s rýmou? Mohl by to být příznak něčeho jiného?[/quote]Nechte si vyšetřit dutiny, příznaky mohou být různé.
magdalena, (10. 11. 2013 10:00) Reagovat
Dobrý den, moje dcera již asi třetí rok užívá vždy v tuto roční dobu antibiotika, protože má zánět dutin. Vždy po asi měsíci rýmy. Teď užívá antibiotika devátý den. V momentě kdy jsme začaly užívat léky, rýma nás přešla. Stále si po devíti dnech stěžuje, že ji bolí hlava. místa ve tváři má citlivá na dotek. Jak tu rýmu dostat z dutin ven? Koupily jsme ještě další léky. Sinupret a Mukonasal.Děkuji za odpověď
Eva, (20. 11. 2013 15:05) Reagovat
Po dobrání antibiotik, inhalacích doma i v ordinaci mi zánět dutin ustupuje velmi pomalu. Mimoto jsem i máčena paže po lokty v horké vodě. Dnes jsem teplotu přehnala a spálila se, tak opatrně, jakmile neudržíte paže ve vodě, nepřemáhejte to..
Anna, (05. 12. 2013 07:35) Reagovat
[quote name="Eva"]Po dobrání antibiotik, inhalacích doma i v ordinaci mi zánět dutin ustupuje velmi pomalu. Mimoto jsem i máčena paže po lokty v horké vodě. Dnes jsem teplotu přehnala a spálila se, tak opatrně, jakmile neudržíte paže ve vodě, nepřemáhejte to..[/quote]A to na dutiny pomáhá? Také to budu muset zkusit. Snad se nespálím.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2021 © Zánět-dutin.cz
Kontakty