Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (127 komentářů)

(23. 01. 2010 19:33) Reagovat
Moje pritelkyne stale trpi bolesti hlavy a uz nevime co s tim. Par dni je v pohode a kazdy tak 3 den se ji bolest opet vraci...Zkouseli jsme ruzne prasky ale nic nepomaha. Nechapu jak ve 20 muze mit takove problemy. Nevite co by ji mohlo pomoct? dekuji
(07. 09. 2010 10:15) Reagovat
Dobrý den,každopádně bych vyhledala lékaře. Může to být cokoliv - od zhoršeného zraku, přes únavu a stres, migrénu...Každopádně až pdole diagnózy se dá s bolestí hlavy něco dělat. Takhle můžete jen brát léky - na bolest hlavy je (alespoň pro mě) nejlepší saridon, ovšem to nevyléčí příčinu, jen ztlumí bolest.
Daniela, (03. 10. 2012 07:47) Reagovat
Se saridonem mám také dobré zkušenosti. Hlava mě občas bolí, a i když třeba jiné prášky na bolest nezaberou, saridon mi vždy pomohl. Ani nestojí moc.
Růžena, (06. 11. 2012 07:55) Reagovat
Také jsem dříve na bolest hodně užívala Saridon, ale v poslední době ten efekt už není velký. Když mě chyte bolest hlavy, nezabírá mi nic. Přemýšlím (už také delší dobu) o nějakém speciálním vyšetření. Ale komu se chce k doktoru, že?
(17. 12. 2010 05:43) Reagovat
Možná to bude migréna, ta může začít poměrně v brzkém věku. Mému příteli je 22 a už ji má asi rok...
(08. 04. 2010 13:32) Reagovat
Také jsem trpěla častou bolestí hlavy. Vystupnovalo se to na každý týden a často jsem měla migrény.Byla jsem na , na vyšetření očí, na nervovém oddělení, ušní a nosní, nakonec jsem byla na CT které prokázalo zanesené vedlejší nosní dutiny. Léčila jsem se skoro rok, hodně mi to pomohlo. Nakonec jsem na operaci nemusela :-) Čas od času mě dutiny bolí, ale je to o hodně lepší.
hela, (21. 08. 2012 11:40) Reagovat
Kamarádka měla také něco z dutinami a na základě toho nebyla schopná pořádně dýchat nosem. V poslední době mám také pocit, že se mi špatně dýchá nosem, ale nevím o žádné rýmě, která by mě mohla dutiny zanést. Nebo to nesouvisí jen s rýmou? Mohl by to být příznak něčeho jiného?
Jitka, (10. 01. 2013 14:30) Reagovat
Tak hlavně, že to nebylo něco horšího. Když člověka často bolí hlava, napadají ho mnohdy myšlenky na ty nejhorší diagnózy, alespoň já jsem si užila svý s bolestí hlavy, ale také to naštěstí nebylo nic tragického. Ne že bych chtěla zanesené dutiny podceňovat, ale jsou horší nemoci...
(28. 05. 2010 19:54) Reagovat
Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o radu. Dcera (5 let) má asi měsíc rýmu, v noci chrápe, cca 5 dnů měla kašel, hlavně k ránu, byla bez teplot. Před 2 dny jsme navštívily lékaře na orl, který nám diagnostikoval zánět vedl. nosních dutin vpravo a nasadil Sumetrolim. Dnes se dceři zvýšily teploty, dopol na 38 a ted večer na 39,5. Bojím se abych něco nezanedbala, jelikož jsem si přečetla, že se zánět může přesunout i do mozku.Žádnou vyrážku nemá. V červenci 2009 jsme byly na odstranění nosních mandlí. Před námi je víkend, tak nevím, jestli mám vyhledat lékařskou pomoc na pohotovosti, nebo počkat do pondělí k našemu orl lékaři. Děkuji za váš názor.
(31. 05. 2010 14:07) Reagovat
Zdravím,nemám dotaz přímo na zánět dutin, ale na zalehlé dutiny. Předpokládám, že to není jedno a to samé....V zimě jsem měla poměrně dlouhou dobu rýmu a ani jsem ji zvlášť neléčila, na druhou stranu jsem však pravidelně smrkala. Přesto zhruba od března mi vystřelují bolesti do čela a někdy mě touto bolestí až zatrne. Není to soustavná bolest hlavy. Spíš jde o ty výstřelky. Může jít o zánět dutin, popřípadě jejich zalehnutí?
(02. 06. 2010 09:20) Reagovat
Dobrý den..Asi pred pul rokem mi dcera nechtěně uhodila do nosu,cítila jsem,že v nose něco prasklo ale nevěnovala jsem tomu pozornost..Ale nedávno jsem zjistila,že chybí přepážka..Když se nadechnu nosem,cítím průchodnou trubici až do krku..Chtěla bych se zreptat jestli mi hrozí něaké nebezpečí?!K lékaři se jít docela bojím Děkuji moc M.P
Miluška, (12. 07. 2012 05:25) Reagovat
Spíše mě překvapuje, že byste neměla takové bolesti, že jste nemusela vyhledat lékaře. Raději si k doktoru zajděte. I když myslím, že přepážka není nezbytně nutná z lékařského hlediska, ale napadlo mě, aby to třeba nevedlo k deformitě nosu. Je to ale jen úvaha laika.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Zánět-dutin.cz
Kontakty