Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (127 komentářů)

Markéta, (11. 07. 2013 13:06) Reagovat
[quote name="Ivana"]Zajděte si na ORL a nechte si vyšetřit dutiny. Možná tam bude nějaká příčina. Tam by vám měli pomoct, případně vás nasměrovat jinam.[/quote]Na ORL se také chystám. V poslední době mám s dutinama velký problémy. Bojím se, aby to nebylo na punkci. To také provádějí na ORL?
petra, (15. 07. 2013 11:27) Reagovat
[quote name="Naďa"]Já i kdybych měla sebelepšího zubaře, tak se bát budu. Nejde mi o to, jaký je zubař člověk, ale jakmile spustí vrtačku, mění se v mých představách v netvora.:) Nesnáším zvuk vrtačky. Už v čekárně mě z toho polejvá horko.[/quote]to jsem měla jako dítě, ale dnes už vím, že zubař není ten nejhorší doktor. A že se mi povrtá v zubech...Jsou horší lékařské zákroky.
káťa, (24. 07. 2013 03:57) Reagovat
[quote name="PetraC"]Já měla bolesti zubů způsobené zánětem nosních dutin. Přenášelo se mi do čelisti a pomohla až antibiotika, není to žádná legrace, doporučuji nepodceňovat a jít zavřasu za lékařem.[/quote]Bojím se, abych neměla něco takového. Každopádně se dnes chystám k lékaři, tak uvidíme. Téměř jsem v noci vůbec nespala. Furt mě to bolelo a bolí.
Lenka, (28. 08. 2013 15:25) Reagovat
Prosím o raduV únoru jsem přechodila chřipku a od té doby o hodně míň vnímám vůně a pachy.Naopak se mi často stává že třeba 5 dní cítím kouř i když nikde není nebo zápach z výfukových plynů.Trvá to vždy tak 5 dní pak mám třeba týden pokoj.Poradíte prosím co s tím?
Ema, (09. 09. 2013 03:35) Reagovat
[quote name="Lenka"]Prosím o raduV únoru jsem přechodila chřipku a od té doby o hodně míň vnímám vůně a pachy.Naopak se mi často stává že třeba 5 dní cítím kouř i když nikde není nebo zápach z výfukových plynů.Trvá to vždy tak 5 dní pak mám třeba týden pokoj.Poradíte prosím co s tím?[/quote]Nezdá se mi, že by to nějak souviselo s přechozenou chřipkou, ale jsem laik, tak to nemůžu tvrdit s jistotou. Zajděte si s tím k lékaři. Některé nemoci se projevují cítěním pachů, nebo jestli máte teď třeba citlivější sliznici, ale to byste asi necítila něco pět dní v kuse. Držím palečky, ať to brzy zmizí.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2021 © Zánět-dutin.cz
Kontakty