Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (127 komentářů)

andrea, (03. 05. 2013 13:24) Reagovat
[quote name="Vladěna"]Měla jsem doteď rýmu, téměř celou zimu. Teď mě přešla, ale cítím, že se spíš zarazila. Jako bych pořád ještě měla plný nos, akorát se nemůžu vysmrkat. U kořene nosu mě to trochu bolí. Zkouším inhalovat, ale rýma se nechce spustit. snad to odezní, nebo bych měla k lékaři?[/quote]Pokud vás to bolí, lékaře byste vyhledat měla. Pravděpodobně máte zanesené dutiny.
KristýnaV, (13. 05. 2013 06:52) Reagovat
[quote name="Martina"]Já mám pravděpodobně také citlivější zuby. V poslední době ale hodně a projevuje se to, i když zrovna nic nejím a nepiju. Je to zhruba takový pocit, jakoby mě na ně foukal studený vítr. Nemáte někdo něco podobného? Popřípadě nevíte, jak se to dá řešit?[/quote]Poraďte se se zubařem. Lidé mají sice různě citlivé zuby, ale přijde mi, že vy je máte až příliš citlivé. S tím asi půjde něco udělat.
Martina, (16. 05. 2013 05:27) Reagovat
[quote name="Růžena"]Také jsem dříve na bolest hodně užívala Saridon, ale v poslední době ten efekt už není velký. Když mě chyte bolest hlavy, nezabírá mi nic. Přemýšlím (už také delší dobu) o nějakém speciálním vyšetření. Ale komu se chce k doktoru, že?[/quote]A je saridon volně dostupný v lékárně nebo jen na předpis? děkuji.
Lucie, (27. 05. 2013 17:47) Reagovat
[quote name="PetraC"]Já měla bolesti zubů způsobené zánětem nosních dutin. Přenášelo se mi do čelisti a pomohla až antibiotika, není to žádná legrace, doporučuji nepodceňovat a jít zavřasu za lékařem.[/quote]Teď jste mě trochu vyděsila. V posledních dnech mě bolí zuby a navíc mám občas vystřelující bolest u kořenu nosu. To by asi mohl být zánět dutin co? Asi přestanu odkládat lékaře...
Zuzka, (04. 06. 2013 10:42) Reagovat
[quote name="hela"]Kamarádka měla také něco z dutinami a na základě toho nebyla schopná pořádně dýchat nosem. V poslední době mám také pocit, že se mi špatně dýchá nosem, ale nevím o žádné rýmě, která by mě mohla dutiny zanést. Nebo to nesouvisí jen s rýmou? Mohl by to být příznak něčeho jiného?[/quote]Napadlo mě, jestli nebude příčina horšího dýchání v alergii - asi ne na pyl (podle data příspěvku), ale třeba na prach nebo cokoliv jiného.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Zánět-dutin.cz
Kontakty