Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (127 komentářů)

Věra, (04. 06. 2015 11:13) Reagovat
[quote name="Veronika"]Dobrý den, chci se zeptat, zda je možné, že me od zánetu dutin bolí celá půlka hlavy, dokonce i ucho a krk? Není to ani tak bolest,. jako spíš kdyby mě nekdo píchal jehlou. Děkuji[/quote]Já bych řekla, že to je od zánětu dutin. Já měla neuvěřitelné bolesti a také jsem měla pocit, že to nemůže být jen od těch dutin, ale podle mého doktora ano.
Iva, (02. 07. 2015 06:56) Reagovat
[quote name="katerina"]Mě se moudráky vůbec neprořezaly. Asi nejsem dostatečně moudrá, ale když jsem viděla, jaké problémy s nimi měly někteří lidé v okolí, vůbec mi to nevadí.:)[/quote]Já je sice mám, ale až teď si uvědomuju, jaké jsem měla štěstí, že vše proběhlo úplně bez problémů.
tulopa, (03. 08. 2015 11:04) Reagovat
Ahoj,právě mi to chytlo dutiny taky..jen na jedné straně ,od zkaženého kořene zubu...takže mě bolí dásen pod zubem i dutiny...je to strašný,levá tvář plná odporně zapáchajících hlenů,který mi při náklonu hlavy snad stékají až do žaludku...nasadila sem detox,dietu,zeleninové štávy,užívám i kokosový olej který ničí bakterie i viry a čekám...už aby to bylo za mnou.
Filip, (06. 08. 2015 06:23) Reagovat
[quote name="tulopa"]Ahoj,právě mi to chytlo dutiny taky..jen na jedné straně ,od zkaženého kořene zubu...takže mě bolí dásen pod zubem i dutiny...je to strašný,levá tvář plná odporně zapáchajících hlenů,který mi při náklonu hlavy snad stékají až do žaludku...nasadila sem detox,dietu,zeleninové štávy,užívám i kokosový olej který ničí bakterie i viry a čekám...už aby to bylo za mnou.[/quote]Také jsem teď prošel zánětem. A jak píšete vy, bylo to peklo. naštěstí je to za mnou a doufám, že minimálně dlouho nebudu mít žádné podobné zdravotní problémy. Přeji, abyste se i vy rychle uzdravila.
Pavla, (08. 10. 2015 13:29) Reagovat
[quote name="Simo"]Dobry den, muze se jednat o zanet dutin, pokud je ryma normalni barvy, ale poboliva me hlava, trochu tvar a az k uchu na jedne strane? Navic mam par dni zvysenou teplotu. Jak lze lecit v omacich podminkach bez ATB ci navstevy lekare? Dekuji Simo[/quote]Tak těžko léčit, když nemáte přesnou diagnostiku. Tohle jsou problémy, které mohou ukazovat na různé problémy - takové, které snadno vyléčíte pomocí domácí léčby, ale i takové, u kterých je lepší obrátit se na doktora.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Zánět-dutin.cz
Kontakty