Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (127 komentářů)

Iva, (28. 01. 2015 00:49) Reagovat
Dobrý den dnes je to třetí týden co jsem doma. Vše to začalo bolestí na plicích.hrudi a příšerných bolestech hlavy po 4 dnech se přidaly kašel a rýma. Doktor se mnou odmítal cokoliv dělat. Rýma i kašel odezněly ale šílené bolesti na plicích zůstali. nemohu se zhluboka nadechnout a když se nadechnu víc tak mně píchá na hrudi a na plicích jinak je to tupá bolest.Bolesti hlavy taky nepřestaly naopak se zhoršují. Nakonec doktor udělal rozbory krve které nic nenašly a poslal mně domů se slovy že jsem simulant. Dnes jsem byla na pohotovosti a následně na rentgenu.V dutinách byl nález. Mám zánět dutin. Ale nevím od čeho jsou ty bolesti na plicích. Rentgen plic byl čistý. Jsem kuřák.
dajin, (09. 02. 2015 12:56) Reagovat
Dobrý den, začalo to před 12 dny tzv. zadní rýmou, která se dostala do dutin-tupá bolest hlavy (i oblast klínových dutin), teplota+/-37C, únava. Lékař k užívaní dopor. brufen, olynth. Po týdnu kontrola s mírným zlepšením (ale stale zvýšená teplota, tlaky v celnich dutinach trochu polevily a v průběhu dne se měnily, nejhůře vždy ráno) nicméně pokračovat v dosavadní léčbě. Dnes je to již 12 dni rýmu (žlutá) se snažím úspěšně smrkat, tlaky podstatně menší, ale teplota 37C... Za 5 dní nás čeká lyž. dovolená... Stále mám pochybnost, zda nemají být nasazeny atb. Atb. jsem minimálně 7let neměla. Děkuji za odpověď DJ
Nina, (03. 03. 2015 08:44) Reagovat
Zánětem dutin jsem teď prošla. Strašně dlouho jsem odkládala návštěvu lékaře a nakonec mé problémy a léčba byly horší. Jsem vytrestaná a k lékaři už budu chodit včas, takže máte-li příznaky zánětu dutin, tak to raději řešte co nejdříve.
lucie, (16. 03. 2015 22:48) Reagovat
Dobrý den, podařilo se mi jeden večer na výletě pořádně vymrznout (asi po hodině v 3C bez pokrývky hlavy jsem cítila velké mrznutí hlavy). Nicméně následný den ani další žádné následky. Avšak nyní po více jak měsíci začínám pocitovat zatím lehčí tupou bolest v oblasti čela a spánku, bolest očnic při pohybu očí. Nedoprovází žádná rýma ani kašel. Jedná se o zánět?? Děkuji
Eva, (21. 04. 2015 06:14) Reagovat
[quote name="lucie"]Dobrý den, podařilo se mi jeden večer na výletě pořádně vymrznout (asi po hodině v 3C bez pokrývky hlavy jsem cítila velké mrznutí hlavy). Nicméně následný den ani další žádné následky. Avšak nyní po více jak měsíci začínám pocitovat zatím lehčí tupou bolest v oblasti čela a spánku, bolest očnic při pohybu očí. Nedoprovází žádná rýma ani kašel. Jedná se o zánět?? Děkuji[/quote]když jsem měla velkou bolest na čele v důsledku přechozené rýmy, tak se jednalo o zánět, takže bych to asi na vašem místě nevylučovala, ale kdoví, jestli se takto neprojevují i další možné potíže. Raději si s tím zajděte k lékaři.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Zánět-dutin.cz
Kontakty