Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (127 komentářů)

Jakub, (30. 05. 2016 13:02) Reagovat
Zdravím.Chtěl bych se zeptat na pár duležitých věcí.Mam zanět dutin už fakt delší dobu,a proti bolesti beru co ráno Ultracod.Dělali mi i punkci jehlou,což v dnešní době mi přijde starověké jak je sam svět starý...3-4x jsem měl dobrane entibiotika,a nic...A pokud jsi nevemu prášek,tak ty bolestí jsou važně hnusné...Smrkám hnisavé hleny jak to jen jde ale i tak...A to duležitější,že jsi nemužu tedka jen tak z práce vzít nemocenskou nebo dovolenou...Tak by mě zajimalo,jestli se to dá řešit jeste jinou cestou,než operaci kterou bych tedka važně rád uvítal,ale nemužu...a antibiotikama...? Děkuju moc za případně rady.
Gábina, (05. 06. 2016 08:53) Reagovat
Prodělala jsem dlouhou chřipku. Docela jsem ji přechodila a nyní už příznaky odezněly, ale občas mi silně píchne u kořene nosu a za ušima. Může e jednat o zánět dutin? Jiné příznaky nemám.
Katka, (08. 11. 2016 16:41) Reagovat
Dobrý den, také bych se ráda podělila. Zánět dutin už 2 roky, po celou dobu suchý, ani hlen, ani rýma, maximálně zvýšená teplota. Než se přišlo na to od čeho mě tak bolí hlava, tak už jsem byla hospitalizovaná s virovou meningitídu právě od zánětu dutin. Tu jsem zvládla, ale zánět mám stále. Ty bolesti čela, dutin pod očima, kořenu nosu a někdy až záhlaví jsou neskutečné. Střídá se období klidnější s obdobím, kdy zánět graduje. Několikrát antibiotika. V prosinci jdu na operaci fess. Co mi nejde do hlavy, jakto že je po celou dobu suchý. Sama jsem zkoušela už kde co (výplachy se solí, vincentka, inhalace....). Má někdo podobné dlouhodobé problémy?
Petra, (26. 11. 2016 15:33) Reagovat
Dobrý den, prosím radu. Byla jsme v pátek na ORL mám zánět dutin a mám rýmu v uších, ne moc, ale je tam. Dr. mi napsala Entizol, Clarinase repetabs a dělané kapky do nosu. Včera mě bolelo jen pod levým okem, ale dnes už mě bolí i nad očima a kolem očí. K tomu beru Acc. Myslela jsem, že by mi mělo být lépe, ale je to horší. Když se prodklonim tak cítím tlak. Vyplachuji si nos slanou vodou, strikam si Vincentku a nevím čím ještě těm dutinam pomoci, aby z nich rýma šla ven. Mohla bych je nahrat suchým teplem? Inhalaci mám od Dr. zakazanou. A mohla bych si ty kapky do nosu kapnout i do ucha, cca před rokem mi kvůli rýmě v uchu pichali bubínek. Mám práh bolesti dost nízko takže se bojím dalšího píchání ucha a punkce. Moc děkuji za odpověď.
Michaela Smihrodska, (28. 01. 2017 07:00) Reagovat
Dobrý den, jsem skoro rok po operaci nosní přepážky, polypu a sliznic. Bohužel už dva měsíce pooperaci jsem opět dostala zánět dutin. Pak doktor mi dutinu dvakrát odsaval od té doby beru wobenzym a cítím se líp. Bohužel před týdnem jsem si nos podrážděla lepidlem a fénem a myslím že kdybych neměla doma pamycon tak se mi opět rozjede zánět. Nos mám neustále citlivý a když se mu něco nelíbí tak cítím jak ve vnitr mi to začíná natekat. Vincentka ta mi nepomáhá. Nevíte co by mohlo být ještě špatně? Nosní mandle?
Nový příspěvek
Copyright 2006–2021 © Zánět-dutin.cz
Kontakty